FORUMI I DURRESIT - Portalli


Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Tema Fundit
Navigation
Portali
Indexi
Lista e Antareve
Profili
FAQ
Kerko
Sa % e Durrskeve mendoni se kane te dashur
Sat 1 Apr - 11:44 nga VistaNet
un mendojse skan shumica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hhhhaaaaaaaaahahahahahaaa

Komentet: 16
A mendoni se duhet ta fitonte MIGJENI rinfestin?????????
Sat 1 Apr - 11:42 nga VistaNet
Mendoj se ajo beri aq sa per ta fituar.Kishte paraqitje goxha te mir kte vit........

Komentet: 9
Miss & Mister Durresi 2006
Sun 5 Nov - 14:13 nga REDONINHO
Jepni mendimet tuaja per Miss dhe Mister Durresin 2006.....................i cili zhvillohet sot ne pallatin e sportit "Ramazan Ngjala" te qyteit te Durresit. afro

Komentet: 5
Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??
Sat 1 Apr - 11:38 nga VistaNet
mua me peqen shum po ka disa qe se pelqejn dhe thon qe eshte kot.......
Si mendoni......?????????

Komentet: 17
DUUUUUUUUUUUUUUUURRSiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Thu 30 Mar - 19:04 nga REDONINHO
He ca na thone nga 1 gjo cunat e durresit???????????????

Komentet: 18
Sondazh
Si mendoni do arrije Juventus te arrrije kete vit ne Serie A?
Po
0%
 0% [ 0 ]
Jo
100%
 100% [ 3 ]
Nuk e di
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 3
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 6 mė Fri 31 Jul - 1:51
Statistikat
Forumi ka 58 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri aimilius

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 554 artikuj v 47 temat