FORUMI I DURRESIT

Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 1VistaNet253prej Fri 8 Dec - 0:43
REDONINHO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5VistaNet207prej Mon 30 Oct - 15:58
REDONINHO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4REDONINHO175prej Mon 30 Oct - 0:46
Tedi Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 6REDONINHO226prej Thu 12 Oct - 1:24
REDONINHO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6REDONINHO521prej Sun 8 Oct - 14:25
REDONINHO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0REDONINHO247prej Thu 27 Jul - 11:07
REDONINHO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1REDONINHO261prej Sun 4 Jun - 19:45
Rimias Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1REDONINHO252prej Sun 4 Jun - 19:42
Rimias Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0REDONINHO268prej Fri 26 May - 22:30
REDONINHO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0REDONINHO247prej Fri 26 May - 22:23
REDONINHO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2REDONINHO308prej Fri 26 May - 21:57
REDONINHO Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės