FORUMI I DURRESIT

Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cfare mendoni per forumin?????

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Cfare mendoni per forumin?????   Sun 26 Mar - 14:56

Ketu mund te shprehni mendimin tuaj per forumin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per forumin?????   Sun 26 Mar - 14:57

C'mendoni??????????????????????????????????/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Mon 27 Mar - 20:19

ca bohet tu cuna??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per forumin?????   Tue 28 Mar - 13:58

Forumi i ri !!!!! Perurime !!!!! Po une kurr do bohem Admin ?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per forumin?????   Tue 28 Mar - 21:58

Kur te boje gjeli veze do behesh admin ti ha ha ha............................. affraid rabbit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Tue 28 Mar - 22:59

cne ti admin????????????rimias admin hahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: hahahahhahha   Wed 29 Mar - 13:33

hahahahahahhahahahha !!!!!!!! o cuna kam gjet edhe host hahahahahah edhe ftp edhe gjithashtu domain me org me net dhe me com
doni apo jo me e marrr ????????? pres pergjigje 3 euro ne vit odmaini dhe 2 euro ne muaj hostiiiiiiiiiiiiiii me e-mail serverrrrrrrrrrrrrrrrr kam gjet dhe ca template ne flash hahahaha
KUsh do bohet admin tani ???????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per forumin?????   Wed 29 Mar - 15:34

Ti je i mashtrus qe se ke shokun.Po e pate me verte mere se te hoqa qafe.
Peace.Forza INTER!!!!!!!!!!!!!!!! lol! cyclops Arrow Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Wed 29 Mar - 16:53

cne ti mertegjesh me aq pak lek ato gjona po ik bo nei dor bar anej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!edhe sikur ti kesh gjet prar sbohesh admin te web...................... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per forumin?????   Wed 29 Mar - 21:04

hahahahahahahh noprob man !!! mu edhe anetar i thjesht me bon pune !!!!!!!!!!! dua te shoh kur do mbushet ky forum !!!!!!!!! a harrpova kam gjet dhe premium acount tek rapidshare !!!!!!! hahahahahahahaah vazhdoni me free ju aahahahahahahaahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per forumin?????   Wed 29 Mar - 21:05

o me qe rra llafi ajo qirly7 besi eshte apo eshte ndonje nga ju ???????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Wed 29 Mar - 22:18

e o sajme ajo girly7 eshte motra e redit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per forumin?????   Wed 29 Mar - 22:26

ok man atehere !!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per forumin?????   Thu 30 Mar - 14:59

hERE ME VERTE E KISHE PER ATO TI? (per rimias)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Thu 30 Mar - 18:40

o redo a gjete nei template te Forumit qe ta kthej ne shqip!!!!!!!!!!!!!!!!kthe pergj sa me shpejt se eshte vari k.... ne kte gjuh!! rendeer rendeer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per forumin?????   Thu 30 Mar - 18:55

Si e bone shqip????????????????????????????????? confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Thu 30 Mar - 19:43

pse ca me din mu me lale me ke po me ngaterron mu me ....
e bona vet ne shqip e perktheva
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per forumin?????   Thu 30 Mar - 21:04

O cuna erdhi edhe ibd1538 ne forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Thu 30 Mar - 21:05

shyqyr qe erdhe me lale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mir ia bone

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per forumin?????   Sat 1 Apr - 14:13

Ju pelqen logo???????????????? apo ta heq????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Sat 1 Apr - 16:11

o me mir hiqe se sqekagjo bojm ne nei tjeter me te bukur?????????

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per forumin?????   Sat 1 Apr - 16:43

Mire kur te gjeni nga 1 me te bukur kemi per ta heq....................... sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per forumin?????   Sun 2 Apr - 12:28

Munohuni icik cuna pra me gjet i logo per forumin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per forumin?????   Thu 6 Apr - 14:26

Une e gjeta fotografia e "talentit " te muzikes shqipetare Besnik Shateli apo ku e di une duhet te jete logo jone !!!!!!! Besoj qe ibd1538 dhe mirii po jene dakort me mua !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

[img]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Thu 6 Apr - 16:39

pse me verte e ke a mos u tall!!!!!!!!!!""""""""ti je bo per gjynah me lale.""""""""""

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per forumin?????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare mendoni per forumin?????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
FORUMI I DURRESIT :: Mendimi juaj per forumin-
Kėrce tek: