FORUMI I DURRESIT

Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 TOP FEST 3

Shko poshtė 
AutoriMesazh
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: TOP FEST 3   Thu 20 Apr - 9:49

Mbaroi edhe edicioni i trete i Top Fest.Fitoi serish Alban Skenderaj.Pershtypjet dhe komentet tuaja rreth tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: TOP FEST 3   Fri 21 Apr - 11:40

ooo e paske hap temen per top fest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
urime !!!!!!!!!!!!!!!
albanskenderajada po vazhdon vetem qe ne edicionin e dyte ishte me e dukshme !!!!!!!!!!!!!!!!
URIME URIME !!!!!! tani jo per ty redoninho po per TOP MEDIA dhe idet e saja !!!!!!!
ooooo po LRC - ANJEZA & NIKU ( me STINE ) dhe PRODUKT 28 ne cilin cmim futen ?"???????????????????? aaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!! Tani e kapa ato kane marr te gjith bashke cmimin SAT+

HAHAHAHAHAHAHAHAHHA lol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! afro lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
Tedi
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 77
Vendndodhja : D U R R E S
Registration date : 06/05/2006

MesazhTitulli: Re: TOP FEST 3   Wed 7 Jun - 0:32

Sa keq me erdhi qe nuk e mori ai 4 stinet.(kerkoj falje shoqnis Idit se kam shkelur te drejtat e autorit)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: TOP FEST 3   Thu 8 Jun - 21:15

Tedi shkruajti:
Sa keq me erdhi qe nuk e mori ai 4 stinet.(kerkoj falje shoqnis Idit se kam shkelur te drejtat e autorit)


Je i modh lale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: TOP FEST 3   Thu 8 Jun - 21:23

Nje 4Stine tek tavolina nr.5 ju lutem dhe 2 dopjo ponc bashke me 4teke konjak !!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
Tedi
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 77
Vendndodhja : D U R R E S
Registration date : 06/05/2006

MesazhTitulli: Re: TOP FEST 3   Sat 10 Jun - 0:16

Nje dopio me ngadale te lutem pa anjeze. tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TOP FEST 3   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TOP FEST 3
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
FORUMI I DURRESIT :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: