FORUMI I DURRESIT

Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Durrsakja e pare e forumit.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lela_Dr
Anetar I Ri
avatar

Numri i postimeve : 26
Vendndodhja : Itali
Registration date : 24/05/2006

MesazhTitulli: Durrsakja e pare e forumit.   Wed 24 May - 22:15

Po e hap une temen e pare te prezantimit, si femer qe jam me lejohet besoj.

Une jam Lela nga Durresi, jetoj ne Iali prej shume e shume vitesh, por zemra ime s'eshte larguar asnje sekond nga Durresi.

Po mbaroj per Ekonomik dhe nderkohe punoj.

Pergezimet e mia dhe stafit te kesaj faqes, qe na dhane mundesine me na bashku te gjithve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Durrsakja e pare e forumit.   Wed 24 May - 22:17

Ndersa une po jap mirseardhjen e pare.Mirsenaerdhe ja kalofsh mire ketu Lela.Nuk do merzitesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Lela_Dr
Anetar I Ri
avatar

Numri i postimeve : 26
Vendndodhja : Itali
Registration date : 24/05/2006

MesazhTitulli: Re: Durrsakja e pare e forumit.   Wed 24 May - 22:27

shpresoj dhe une qe 't'ja kalojme sa me mire.

Durrsak dhe ti Redo???
te ka lezet shpirti gjithe durrsake. Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Durrsakja e pare e forumit.   Wed 24 May - 22:29

Durrsak me D te madhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Thu 25 May - 22:16

e po kshu ka lezet i gjith forumi te mbushet me Durrsak. Mgjth do te kete dhe goxha nga vende te tjera po hajt mo do e shtyjm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
Lela_Dr
Anetar I Ri
avatar

Numri i postimeve : 26
Vendndodhja : Itali
Registration date : 24/05/2006

MesazhTitulli: Re: Durrsakja e pare e forumit.   Thu 25 May - 22:36

hahahhaha kujdes re se do te marrin per rracist. Very Happy:D:D:D

Edhe nje here mire se ju gjeta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tedi
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 77
Vendndodhja : D U R R E S
Registration date : 06/05/2006

MesazhTitulli: Re: Durrsakja e pare e forumit.   Wed 7 Jun - 0:43

Po dalim me durrsak se ato qe kan jetu ktu ne kohe te Ilireve. Si do e gjejme nje menyre per te tregu sa te tille jemi. Kuriozitetet me te pangjume te durresit nder vite. Ta shofim si do dalim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Durrsakja e pare e forumit.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Durrsakja e pare e forumit.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
FORUMI I DURRESIT :: Prezantohu ne forum-
Kėrce tek: