FORUMI I DURRESIT

Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Seria A mbaroi...............pothuajse.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Seria A mbaroi...............pothuajse.   Wed 24 May - 22:26

Mbaroi edhe per sezonin 05/06 Seria A.Mes shume polemikash u shpall serish kampion Juventus.Deri ne pritje te verdiktit te prokururise se Napolit dhe te Romes qe po heton rreth pergjimeve telefonikeve.Shume skuadra jane ne pritje.Juventus dhe Lazio jane ne pritje te nje renje te mundshme ne B.Ndersa Inter pret te marre nje titull kampion te papritur.Por edhe Chievo e Palermo mund te perfitojne duke zene dy vende mes 4 te pareve cka do te thote nje vnd ne Champions League.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Tedi
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 77
Vendndodhja : D U R R E S
Registration date : 06/05/2006

MesazhTitulli: Te lumte goja   Fri 26 May - 21:49

Redo llafi jot ne goje te zotit. Ta shofim ca do bojm ne interistet pa juven ne A. Twisted Evil cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Seria A mbaroi...............pothuajse.   Fri 26 May - 21:57

ha ha..................... Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Seria A mbaroi...............pothuajse.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Seria A mbaroi...............pothuajse.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
FORUMI I DURRESIT :: Informacione :: SPORT-
Kėrce tek: