FORUMI I DURRESIT

Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Perse muzika ka efekt shplodhje ke njeriu????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lela_Dr
Anetar I Ri
avatar

Numri i postimeve : 26
Vendndodhja : Itali
Registration date : 24/05/2006

MesazhTitulli: Perse muzika ka efekt shplodhje ke njeriu????   Wed 24 May - 22:57

Po e hap kete teme sepse shpesh here me ndodh qe kur degjoj muzike, ē'do gje negative qe me ndodh gjate dites me largohet.

E kam vene re disa here kete gje, dhe me duket ēudi te jetoj pa muzike dhe pa tingujt e bukur qe na ofron muzika.

Mirepres pergjigjet e juaja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Perse muzika ka efekt shplodhje ke njeriu????   Thu 25 May - 21:53

Ah muzika........Kur degjon muzike harron gjithcka dhe perfshihesh ne nje bote tjeter magjike.(Sa bukur kam fol)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Tedi
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 77
Vendndodhja : D U R R E S
Registration date : 06/05/2006

MesazhTitulli: Re: Perse muzika ka efekt shplodhje ke njeriu????   Wed 7 Jun - 1:05

Kujt i thoni. Mu as gjumi nuk me ze pa muzike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Perse muzika ka efekt shplodhje ke njeriu????   Thu 8 Jun - 20:57

o LaLe ti prandaj ne Darke je keq . Une pi ti bohesh keq po nuk beson shiko vet.
LoL
Figura u Leviz per arsye jo Promocionale
afro lol! afro lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
Tedi
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 77
Vendndodhja : D U R R E S
Registration date : 06/05/2006

MesazhTitulli: Re: Perse muzika ka efekt shplodhje ke njeriu????   Sat 10 Jun - 0:32

O sajme ate nate ne 11:30 kush ishte qe kercente house ne mes te rruges. U tmerrun ato pak rob qe kaloshin me makina.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Perse muzika ka efekt shplodhje ke njeriu????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Perse muzika ka efekt shplodhje ke njeriu????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
FORUMI I DURRESIT :: MUZIKA-
Kėrce tek: