FORUMI I DURRESIT

Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lela_Dr
Anetar I Ri
avatar

Numri i postimeve : 26
Vendndodhja : Itali
Registration date : 24/05/2006

MesazhTitulli: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Thu 25 May - 21:58

Hi guys, si po ja kaloni ju????

shpresoj qe te njoh sa me shume anetare shiptare, se po pelqen grafiku i ri i forumit.
sidomos ajo palma ne buze te detit qeka fantastike fare.

thashethemet e sotcme jane:
Redi u keput tu punu
Miri ngeli duke nderru faqen e forumit,
e ne te tjeret rrime ne penxhere e shikojme ca bojne te tjeret Very Happy:D:D:D:D

king Laughing Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Thu 25 May - 21:59

e mir mir skeni faj ju un rri lodhem ktu merrem me faqen ju talleni me mu.
he e bukur tani apo ishte me e bukur ashtu sic ishte faqja
eeeeeeeeee

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
Lela_Dr
Anetar I Ri
avatar

Numri i postimeve : 26
Vendndodhja : Itali
Registration date : 24/05/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Thu 25 May - 22:01

O miro shume bukur eshte, por do te thoja qe ato lulet anash nuk me pelqejne fare.
Kjo e verdha shkon me ate ngjyren blu qe eshte ke palma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Thu 25 May - 22:17

Une me Lelen u kputem ne mes miri ngeli ne msn dhe thote pastaj une punoj.Hajde miri hajde..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Lela_Dr
Anetar I Ri
avatar

Numri i postimeve : 26
Vendndodhja : Itali
Registration date : 24/05/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Thu 25 May - 23:34

o miro ngatarrove bojen re cun, ca ben kshu, apo te hutuan femrat ne msn???? Razz Razz Razz
e ke bo shume te verdhe per mendimin tim, anash te thashe ta thyeje me nje ngjyre bojqielli. Very Happy:D:D:D
O redo po ti ēa po bon aman. Se une u lodha duke ndejtur ul Basketball Basketball Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Thu 25 May - 23:42

ja se e ndryshoj une tani ngjyren anash se miri s'ja paska ngene.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Lela_Dr
Anetar I Ri
avatar

Numri i postimeve : 26
Vendndodhja : Itali
Registration date : 24/05/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Thu 25 May - 23:58

kshu po ka lezet. ngjyra te qeta, qe s'te bejne te largohesh nga forumi.
Bravo Redo, nje Kiss nga une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Fri 26 May - 22:13

Thashathemet per sot jane:

1.Si mund ti bejme publicitet forumit.

2.Pse miri eshte kaq tape.?

Mirepres mendimet. rendeer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Lela_Dr
Anetar I Ri
avatar

Numri i postimeve : 26
Vendndodhja : Itali
Registration date : 24/05/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Fri 26 May - 22:33

e para punes, eshte me derguar mail ne shoqerine qe njhim, pastaj me e publikuar neper faqet e forumeve me te vizituara.

dhe pastaj tu pa tu bo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Mon 29 May - 17:57

ok e bejme keshtu te gjith te msn te gjith contact i dergojme email per tu regjistruar te faqja.

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
Lela_Dr
Anetar I Ri
avatar

Numri i postimeve : 26
Vendndodhja : Itali
Registration date : 24/05/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Mon 29 May - 17:58

Pse akoma se ke bere ti Miri???????

Une thashe se kishe publikuar afisha gjithandej ti????

hhahahaha luj e pra ca pret. Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Mon 29 May - 22:13

po pra po me ate jam mar un.kam pas pun lal

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
Tedi
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 77
Vendndodhja : D U R R E S
Registration date : 06/05/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Wed 7 Jun - 0:20

Sa e vrisni menjen. Dal un dhe ngjis postera neper durres. E ka bo DJ. Albani mos ta bojm ne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lola
Anetar I Ri


Numri i postimeve : 3
Registration date : 01/10/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Sun 1 Oct - 16:30

heila popull,shpresoj te pranoni dhe forumista nga qytete te tjera.Jam Lola nga vlora,20 vjec studioj ne itali.
shpresoj tia kalojm mire sebashku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Fri 6 Oct - 21:40

patjeter .................... te gjithe jane te mirpritur..................tani u bere tanet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Tedi
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 77
Vendndodhja : D U R R E S
Registration date : 06/05/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Mon 23 Oct - 19:32

Po ēa thuhet nga Vlora. Na thuj nai gjo qe te na bosh "xheloz"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Sun 5 Nov - 14:55

Po pra po ................ mire e ke ti.

_________________
Fiksohuni.......................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Sun 12 Nov - 1:33

Cito :
Po ēa thuhet nga Vlora. Na thuj nai gjo qe te na bosh "xheloz"

prit ta gjej nen msn cuna ta kujtoj qe keni postu qe tshkruj ajo se eshte fresk fare ajo

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
Tedi
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 77
Vendndodhja : D U R R E S
Registration date : 06/05/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Mon 2 Jul - 18:55

kushedi shkon deri te postimi redit pastaj fixohet me ate figuren dhe harron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   Mon 2 Jul - 19:12

msn e loles do desha pak .........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hajde mblidhuni ketu, bejme pak thashetheme!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
FORUMI I DURRESIT :: Chat...Chat....Chat.......!-
Kėrce tek: