FORUMI I DURRESIT

Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Perse rinia e Sotshme nuk din me u argetuar si me pare??????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lela_Dr
Anetar I Ri
avatar

Numri i postimeve : 26
Vendndodhja : Itali
Registration date : 24/05/2006

MesazhTitulli: Perse rinia e Sotshme nuk din me u argetuar si me pare??????   Thu 25 May - 23:15

Kam vene re sa here qe dal me shoqerine, te mos kenaqem si me perpara. Po nuk u konsumua alkoli dhe pastikat ose llojet e cigareve te ndryshme rinia nuk kenaqet me gjerat e thjeshta qe na jep jeta.

Nganjehere them me veten, pse shkojne ne diskoteke nqs nuk kercejne, pse bejne budallalleqe per te rane ne sy nga te tjeret, pse konsumojne kaq shume alkol kur e dine qe do te kthehen ne shtepi me makina, pse nuk dashurojne me me sinqeritet si me pare????

Mirepres pergjigjet e juaja!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Perse rinia e Sotshme nuk din me u argetuar si me pare??????   Thu 25 May - 23:35

Ah........rinia e sotme.Kjo ndodh sepse ka filluar nje lufte e papare per te zene nje pozicion sa me autoritar ne shoqeri dhe kjo sigurisht arrihet duke bere perpjekje per te rene ne sy.Dhe per te rene ne sy konsumohen drogat duhani apo alkooli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Fri 26 May - 17:03

tip shkollari ky redi kshu e!!!!!!!!1

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
Lela_Dr
Anetar I Ri
avatar

Numri i postimeve : 26
Vendndodhja : Itali
Registration date : 24/05/2006

MesazhTitulli: Re: Perse rinia e Sotshme nuk din me u argetuar si me pare??????   Fri 26 May - 17:15

Miri te lutem mos dil nga tema por pergjigju asaj, se te vej ban pastaj Very Happy:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Fri 26 May - 17:31

hahhahahahahhahhahh

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Perse rinia e Sotshme nuk din me u argetuar si me pare??????   Thu 1 Jun - 16:34

Qe kur lindi llogaria ...
Vdiq dashuria ...
U shkaterrua dhe rinia ...
Na thoni kush e ka thene kete shprehje !!!!!!!!
Dergo Mesazh ne 0900 123 *** 789
1$ per mesazh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Perse rinia e Sotshme nuk din me u argetuar si me pare??????   Thu 27 Jul - 11:14

Rimias shkruajti:
Qe kur lindi llogaria ...
Vdiq dashuria ...
U shkaterrua dhe rinia ...
Na thoni kush e ka thene kete shprehje !!!!!!!!
Dergo Mesazh ne 0900 123 *** 789
1$ per mesazh

ME kete qe tha Rimias tema eshte pothuajse e mbyllur. tongue tongue tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Perse rinia e Sotshme nuk din me u argetuar si me pare??????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Perse rinia e Sotshme nuk din me u argetuar si me pare??????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
FORUMI I DURRESIT :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: