FORUMI I DURRESIT

Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Per c'fare studioni????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lela_Dr
Anetar I Ri
avatar

Numri i postimeve : 26
Vendndodhja : Itali
Registration date : 24/05/2006

MesazhTitulli: Per c'fare studioni????   Fri 26 May - 17:50

Shumica e rinise besoj se studiojne si ne shqiperi po ashtu dhe jashte.
Ju per c'fare dege studioni dhe ku studioni????

Une studioj per Ekonomik, dhe jam ne vitin e fundit ketu ne itali.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Fri 26 May - 18:00

Un per vete COMPUTER SCIENCE eshte dege e papame.

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: lol   Fri 26 May - 19:29

mirii shkruajti:
Un per vete COMPUTER SCIENCE eshte dege e papame.
o te vrafte zoti...........'COMPUTER SCIENCE' ku e gjete mer........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Fri 26 May - 21:59

Kush po flet mer jo re per mjeksi eshte me mire.hahahhah

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: lol   Fri 26 May - 22:08

mirii shkruajti:
Kush po flet mer jo re per mjeksi eshte me mire.hahahhah
Pse jo eeeeeeeee?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Per c'fare studioni????   Thu 1 Jun - 16:31

HaHaHaHa
Filluam prap !!!!!!!!!!
Une per vete per Arkitekture !!!!!!
Me terr mend ... COMPUTER SCIENCE ... NGA E GJETE
Computer Science = Shkence Kompiuterike
Ti = Elektronik
Mos na thuaj cfare do besh kur te rritesh

affraid affraid afro affraid affraid
lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
lola
Anetar I Ri


Numri i postimeve : 3
Registration date : 01/10/2006

MesazhTitulli: Re: Per c'fare studioni????   Sun 1 Oct - 16:39

une studioj informatik ne itali.... afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Per c'fare studioni????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Per c'fare studioni????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
FORUMI I DURRESIT :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: