FORUMI I DURRESIT

Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kush mendoni se do te fitoje Boterorin e ketij viti???

Shko poshtė 

Kush mendoni se do te fitoje Boterorin e ketij viti???
Argjentina
0%
 0% [ 0 ]
Anglia
14%
 14% [ 1 ]
Brazili
14%
 14% [ 1 ]
Italia
0%
 0% [ 0 ]
Gjermania
0%
 0% [ 0 ]
Franca
57%
 57% [ 4 ]
Spanja
0%
 0% [ 0 ]
Tjeter
14%
 14% [ 1 ]
Totali i votave : 7
 

AutoriMesazh
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Kush mendoni se do te fitoje Boterorin e ketij viti???   Fri 26 May - 22:35

Kush do fitoje!!!!!!!!!!!!??????? Jepni mendimin tuaj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se do te fitoje Boterorin e ketij viti???   Fri 26 May - 22:36

Mendoj dhe shpresoj qe te fitoje serish Brazili sepse me futbollin qe kane paraqitur e meritojne..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se do te fitoje Boterorin e ketij viti???   Thu 1 Jun - 16:28

Kush do fitoj ???????????????????//
Jeni ne RREGULL ????????
NORMALE QE FRANCA

cheers afro cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se do te fitoje Boterorin e ketij viti???   Thu 1 Jun - 22:01

Rimias shkruajti:
Kush do fitoj ???????????????????//
Jeni ne RREGULL ????????
NORMALE QE FRANCA

cheers afro cheers

Lutju zotit qe franca te kaloje fazen e pare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se do te fitoje Boterorin e ketij viti???   Sun 4 Jun - 19:40

LoL per te 100-ten here po France do cfryje dhe Ronaldon qe me eshte po si Derr !!!! afro elephant afro
Apo si Elefant e njejt gjo eshte cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
Tedi
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 77
Vendndodhja : D U R R E S
Registration date : 06/05/2006

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se do te fitoje Boterorin e ketij viti???   Wed 7 Jun - 0:09

Cuna duket qe smerni vesh fare nga sporti. E keni pa ekipin qe ka bo hollanda. Majeni men po se fitoi ajo.
bounce bounce bounce bounce bounce bounce cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se do te fitoje Boterorin e ketij viti???   Thu 12 Oct - 1:24

ASNJONI NUK E GJETI.....FITOI ITALIA DHE TEMA MBYLLET..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni se do te fitoje Boterorin e ketij viti???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush mendoni se do te fitoje Boterorin e ketij viti???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
FORUMI I DURRESIT :: Informacione :: SPORT-
Kėrce tek: