FORUMI I DURRESIT

Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Henry..................mbetet te Arsenal

Shko poshtė 
AutoriMesazh
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Henry..................mbetet te Arsenal   Thu 1 Jun - 22:12


Spekulimet e shumta disa mujore rreth asaj se ku do ta vazhdojė karrierėn futbollisti i kombėtares franceze, Tieri Anri kanė marrė fund. Ndonėse shumėkush e ka menduar Anrinė me fanellėn e Barcelonės nė edicionin e ri, sulmuesi francez ka vendosur tė qėndrojė nė Arsenal. Tė gjitha mediat evropiane nė muajt e fundit janė marrė me parashikime rreth sė ardhmes sė Anrisė. Disa shkruanin se ai kishte arritur marrėveshje me Barcelonėn, disa media theksonin mundėsinė pėr tė kaluar nė Milan, e madje edhe nė Real Madrid. Megjithatė, nė fund doli se gazetarėt janė ngutur nė vlerėsimet dhe parashikimet e tyre, ngase asnjėri prej kėtyre opcioneve nuk doli i saktė. Ndodhi ajo qė thuajse askush se ka parashikuar – Anri do tė mbetet nė Arsenal. “Dua tė qėndroj tek Arsenali derisa tė mund tė ecė. Kurrė s’do tė mund t’i braktisja kėta tifozė tė shkėlqyeshėm. Ata janė bėrė pėr mua sikur tė ishin anėtarė tė famlijes. E dua Barcelonėn, por nė finalen e Ligės sė Kampionėve u pa qartė se Arsenali ka shpirt luftarak, prandaj shpresoj se shumė shpejtė do tė arrijmė marrėveshje me drejtuesit e Arsenalit pėr kontratėn e re”, ka theksuar Anri, i cili nė radhėt e “topēinjve” erdhi nė vitin 1999, pas njė periudhe tė shkurtė tė kaluar tek Juventusi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Henry..................mbetet te Arsenal   Sun 4 Jun - 19:42

Shyqyr nje Lajm i mire !!!!
Sikur kete sezon shume lojtare te mire do mbeter ne Angli dhe ca te tjere do vjine ne Angli ----> Shevchenko ------> Ballack
Respekt per qindarkat e Abramovichit !!!!!

afro lol! afro lol! afro lol! afro lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
 
Henry..................mbetet te Arsenal
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
FORUMI I DURRESIT :: Informacione :: SPORT-
Kėrce tek: