FORUMI I DURRESIT

Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 ē'mendim krijoni per nje person qe s'eshte lidhur asnje her

Shko poshtė 
AutoriMesazh
catwoman
Anetar I Ri


Numri i postimeve : 5
Vendndodhja : Durres Albania
Registration date : 30/09/2006

MesazhTitulli: ē'mendim krijoni per nje person qe s'eshte lidhur asnje her   Sun 8 Oct - 16:22

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
catwoman
Anetar I Ri


Numri i postimeve : 5
Vendndodhja : Durres Albania
Registration date : 30/09/2006

MesazhTitulli: Re: ē'mendim krijoni per nje person qe s'eshte lidhur asnje her   Sun 8 Oct - 16:35

ēdo njeri ben zgjedhjet e veta, pra nese zgjedh te lidhet ose jo. sipas meje eshte fort i vecante per ditet tona. what about u Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: ē'mendim krijoni per nje person qe s'eshte lidhur asnje her   Tue 10 Oct - 22:51

tashi po qe na fute ne pozite te veshtire...........................ku di un..............zgjedhja e TYRE! E respektoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: ē'mendim krijoni per nje person qe s'eshte lidhur asnje her   Wed 1 Nov - 18:03

varet nga tipi i cdo personi:P:P

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: ē'mendim krijoni per nje person qe s'eshte lidhur asnje her   Wed 1 Nov - 21:24

foli.............shkenctari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: ē'mendim krijoni per nje person qe s'eshte lidhur asnje her   Wed 1 Nov - 21:24

REDONINHO shkruajti:
foli.............shkenctari
haahahaha po pra:P:P:P normale

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
catwoman
Anetar I Ri


Numri i postimeve : 5
Vendndodhja : Durres Albania
Registration date : 30/09/2006

MesazhTitulli: Re: ē'mendim krijoni per nje person qe s'eshte lidhur asnje her   Thu 2 Nov - 18:54

thnx per pergjigjet po mos u zini se s'ka lezet. jeni apo s'jeni shoqe:lol: Razz Wink ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: ē'mendim krijoni per nje person qe s'eshte lidhur asnje her   Thu 2 Nov - 19:05

catwoman shkruajti:
thnx per pergjigjet po mos u zini se s'ka lezet. jeni apo s'jeni shoqe:lol: Razz Wink ?

o redo he pra a sjemi shoqe ne qe zihemi??????????hhahahahaha
lol

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
Tedi
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 77
Vendndodhja : D U R R E S
Registration date : 06/05/2006

MesazhTitulli: Re: ē'mendim krijoni per nje person qe s'eshte lidhur asnje her   Thu 2 Nov - 22:47

Sa rehat qe jeni me lale. Shyqyr qe nuk dilni plotsisht nga tema.[/img]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
catwoman
Anetar I Ri


Numri i postimeve : 5
Vendndodhja : Durres Albania
Registration date : 30/09/2006

MesazhTitulli: Re: ē'mendim krijoni per nje person qe s'eshte lidhur asnje her   Thu 2 Nov - 22:50

epo tani kornizat duhen thyer apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
catwoman
Anetar I Ri


Numri i postimeve : 5
Vendndodhja : Durres Albania
Registration date : 30/09/2006

MesazhTitulli: Re: ē'mendim krijoni per nje person qe s'eshte lidhur asnje her   Thu 2 Nov - 22:51

po nejse juve keni ndonje memdim per temen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tedi
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 77
Vendndodhja : D U R R E S
Registration date : 06/05/2006

MesazhTitulli: Re: ē'mendim krijoni per nje person qe s'eshte lidhur asnje her   Fri 3 Nov - 21:44

Une keqardhje. Por mund te jet dhe zgjedhje personale. boo (di tthem dhe qe deri sot skam taku te tille)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: ē'mendim krijoni per nje person qe s'eshte lidhur asnje her   Fri 3 Nov - 22:16

Tedi shkruajti:
Une keqardhje. Por mund te jet dhe zgjedhje personale. boo (di tthem dhe qe deri sot skam taku te tille)

tip "une dhe shoqnia ime ti" ė?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ē'mendim krijoni per nje person qe s'eshte lidhur asnje her   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ē'mendim krijoni per nje person qe s'eshte lidhur asnje her
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
FORUMI I DURRESIT :: DASHURIA-
Kėrce tek: