FORUMI I DURRESIT

Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Provoni te beni para........................

Shko poshtė 
AutoriMesazh
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Provoni te beni para........................   Sat 4 Nov - 0:08

Klikoni ne kete link: http://www.surfjunky.com/?r=r3dr3d
Ende nuk jam i sigurt nese funksionon por ka shume mundesi qe po.Thjesht duke pare disa reklama ju mund te fitoni para.Dhe parate paguhen ne nje llogari PayPal provojeni njehere se nuk humbni gje.


http://www.surfjunky.com/?r=r3dr3d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
 
Provoni te beni para........................
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
FORUMI I DURRESIT :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: