FORUMI I DURRESIT

Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Historia pa mbarim..........................................

Shko poshtė 
AutoriMesazh
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Historia pa mbarim..........................................   Sun 5 Nov - 14:19

Une do filloj nje histori dhe secili postues do vazhdoje historine nga aty ku e ka lene postuesi paraardhes...........Po filloj une.....

Nje dite te bukur vere ai po ecte anes rruges dhe papritur i kaloi perpara perpara..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
<girly7>
Anetar I Ri
avatar

Numri i postimeve : 1
Age : 25
Vendndodhja : Durres
Registration date : 05/11/2006

MesazhTitulli: Re: Historia pa mbarim..........................................   Sun 5 Nov - 14:41

....................nje karroce me kale dhe siper kesaj karroces me kale ishte nje...........................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Historia pa mbarim..........................................   Wed 15 Nov - 21:28

...........njeri i gjate i cili po mbante ne dore nje...............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Tedi
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 77
Vendndodhja : D U R R E S
Registration date : 06/05/2006

MesazhTitulli: Re: Historia pa mbarim..........................................   Mon 2 Jul - 18:52

....sepate dhe po i drejtohej nje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Historia pa mbarim..........................................   Mon 2 Jul - 19:13

......skafisti nga vlora. ...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Historia pa mbarim..........................................   Fri 6 Jul - 0:37

.........qe ishte zverdhur komplet dhe po vraponte drejt............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Historia pa mbarim..........................................   Mon 20 Aug - 1:05

.....francisco cuaron......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Historia pa mbarim..........................................   Fri 5 Dec - 11:44

....gruaja e te cilit....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Historia pa mbarim..........................................   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Historia pa mbarim..........................................
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
FORUMI I DURRESIT :: Chat...Chat....Chat.......!-
Kėrce tek: