FORUMI I DURRESIT

Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Sat 1 Apr - 11:38

mua me peqen shum po ka disa qe se pelqejn dhe thon qe eshte kot.......
Si mendoni......?????????

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Sat 1 Apr - 13:08

Durrsi lale per te qene esht nish.Por durrsit i mungojne shume gjera te tjera sic eshte jeta e nates e shume gjera te tjera................. albino
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Sat 1 Apr - 16:06

Jeta e nates eeeeeeeee....ske faj ti jo e ka fajin partia

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Wed 12 Apr - 20:57

e mer lal mer lal............................ Evil or Very Mad Laughing Evil or Very Mad Embarassed

_________________
Fiksohuni.......................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Thu 13 Apr - 16:46

... Sad te ishte vetem jeta e nates !!!!!!!!!!!!
Pervec faktit qe durresi eshte katandisur nje qytet pleqesh ( pa ofendim ) mungojne dhe infrastruktura dhe vullneti i te rrinjve ta bejne nje qytet tamam !!!!!!!
Ne fund te fundit durresin e kam qejf se eshte qyteti ku kam kaluar plot vera dhe kam shume kujtime !!!!!

Respekt afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Thu 13 Apr - 17:00

Rimias shkruajti:
... Sad te ishte vetem jeta e nates !!!!!!!!!!!!
Pervec faktit qe durresi eshte katandisur nje qytet pleqesh ( pa ofendim ) mungojne dhe infrastruktura dhe vullneti i te rrinjve ta bejne nje qytet tamam !!!!!!!
Ne fund te fundit durresin e kam qejf se eshte qyteti ku kam kaluar plot vera dhe kam shume kujtime !!!!!

Respekt afro

Sa romatik cuni botes................ Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Fri 14 Apr - 15:58

Normale kur jeton ne nje kohe qe kapitalismi dhe deshira e njeriut per te fituar hakmarrjen nepermjet fitimit te lekut me menyra jo te ligjshme dhe te pa ndershme keshtu qe kerkesa jote per vete-shpetim ( te kalosh ne nirvana dmthn) te ben te shkosh ne romantismin e kohes se Rilindjes.
....Nah just kiddin'

lol man ! thjesht durresi do shume pune ( po mua prape me pelqen ) !!!!!!! afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
Lela_Dr
Anetar I Ri
avatar

Numri i postimeve : 26
Vendndodhja : Itali
Registration date : 24/05/2006

MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Wed 24 May - 22:12

Durresi nuk krahasohet fare me qytet e tjera, eshte THE BEST.

Me mungon shume Durresi, por kurre nuk do ta braktis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tedi
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 77
Vendndodhja : D U R R E S
Registration date : 06/05/2006

MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Fri 26 May - 21:52

Durrsin mos te na e preki njeri se e kena qytetin me njish ne republik lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Fri 26 May - 22:11

nish e ca nishi....................mas dyshit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Lela_Dr
Anetar I Ri
avatar

Numri i postimeve : 26
Vendndodhja : Itali
Registration date : 24/05/2006

MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Fri 26 May - 22:15

He me boll e lavderuat durrsin dhe ju, e kemi marre pra vesh qe eshte 1 dhe vetem 1.

te tjeret le te vehen ne ralle. Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Thu 1 Jun - 16:36

DURRES .... !!!!!!
.... AAAAAA SA LEZET !!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Thu 24 May - 21:47

cuna filloi plazhi...................................gjithe ne Sarande apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Tedi
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 77
Vendndodhja : D U R R E S
Registration date : 06/05/2006

MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Mon 2 Jul - 18:18

ue lale sa shpejt kaloi 1 vit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Mon 2 Jul - 18:37

ca Sarande mer ..... ne Delvine do ikim ose ne Erseke me mire ........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Fri 6 Jul - 0:27

Ne Erseke do shkojme per jete nate lale.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Mon 20 Aug - 1:16

edhe ne angli me kane thene qe bohet mir jeta e nates ...... une nuk kam qene ndonjehere...kush ka qene mund te na thuaj ndonje gje ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   Mon 27 Aug - 16:42

Rimias shkruajti:
edhe ne angli me kane thene qe bohet mir jeta e nates ...... une nuk kam qene ndonjehere...kush ka qene mund te na thuaj ndonje gje ....

pyt redin lale...Very Happy

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si mendoni se eshte Durresi ne krahasim me qytetet e tjera??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
FORUMI I DURRESIT :: FORUMI I DURRESIT-
Kėrce tek: