FORUMI I DURRESIT

Forumi i Durresit
 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A mendoni se duhet ta fitonte MIGJENI rinfestin?????????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: A mendoni se duhet ta fitonte MIGJENI rinfestin?????????   Sat 1 Apr - 11:42

Mendoj se ajo beri aq sa per ta fituar.Kishte paraqitje goxha te mir kte vit........

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: A mendoni se duhet ta fitonte MIGJENI rinfestin?????????   Sat 1 Apr - 13:06

Normalisht si cdo vit MIGJENI hodhi lek dhe e fitoi.Sipas burimeve te sigurta deri ne momentin e fundit kupa ishte e destinuar per tiu dhene shkolles GJERGJ KASTRIOTI,pastaj dicka e "cuditshme " ka ndodhur dhe per habi fitoi MIGJENI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: lol   Sat 1 Apr - 16:07

o mashtrus kush te rrejti ty e te tha qe dha lek???????????

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: A mendoni se duhet ta fitonte MIGJENI rinfestin?????????   Sat 1 Apr - 16:46

Qepe ti se sdi gjo...............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: A mendoni se duhet ta fitonte MIGJENI rinfestin?????????   Tue 18 Apr - 21:03

eeeeee ????? pak pergjigje e vonuar por me sa kam degjuar ( dmthn me punen e lekeve ) gjo kot fare !!!! gjithashtu ta marri nje shkolle per here te dyte te njejt konkurs eshte tamam si top fest me Alban Skenderaj ( man top fest 3 sucks ) as LRC , as PRODUKT 28 dhe as NIKU ME ANJEZEN ASGJO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

E papare si do te thoshte dhe i madhi Arjan CANI !!!!! LEDIO KU JE ????????????
KY POSTIM U KRIJUA PER TE KUJTUAR TEK MODERATORET QE NJONI DUHET TE KRIJONTE NJE TEME PER TOP FEST 3 SIDOMOS PER NATEN FINALE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

REDONINHO KUSH E MORRI CMIMIN DIGITALB ...... BZZZZ ......

RESPEKTE afro lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
REDONINHO
Admin
avatar

Numri i postimeve : 177
Age : 28
Vendndodhja : Durres
Registration date : 26/03/2006

MesazhTitulli: Re: A mendoni se duhet ta fitonte MIGJENI rinfestin?????????   Thu 20 Apr - 9:45

a mer cuna mer cuna................................................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.master18.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: A mendoni se duhet ta fitonte MIGJENI rinfestin?????????   Fri 21 Apr - 11:35

hape pra nje teme te re per TOP FEST 3 !!!!!!!!!! O REDONINHO KUSH E MORRI CMIMIN DIGITALB PRA !??????? ( ADMIN DO NA BOSH NDONJE HERE ??? ) afro afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: A mendoni se duhet ta fitonte MIGJENI rinfestin?????????   Thu 1 Jun - 16:46

hahaahahahaahah
admin

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
Rimias
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 97
Vendndodhja : ........ne arush(merni autobuzin e Tiranes se Re me ardh )
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: A mendoni se duhet ta fitonte MIGJENI rinfestin?????????   Sun 4 Jun - 19:32

LoL man U Kujtove per Pergjigje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lost4ever.tk
VistaNet
Super Antar
avatar

Numri i postimeve : 171
Vendndodhja : albania(durres)
Registration date : 27/03/2006

MesazhTitulli: Re: A mendoni se duhet ta fitonte MIGJENI rinfestin?????????   Mon 27 Aug - 16:44

Rimias shkruajti:
LoL man U Kujtove per Pergjigje

heehehhehe.shife ca je tani:D

_________________
Live it or die
don't live a lie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mirii.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A mendoni se duhet ta fitonte MIGJENI rinfestin?????????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A mendoni se duhet ta fitonte MIGJENI rinfestin?????????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
FORUMI I DURRESIT :: FORUMI I DURRESIT-
Kėrce tek: